Multifunkční šatník

 Multifunkční šatník šetří vaše peníze, zlepšuje životní prostředí a má i další výhody. 

Možná jste si všimli, že firemními nášivkami s logem tak trochu šetříme. Na lícové straně našeho oblečení etikety ani výšivky prakticky nenajdete, a pokud tam jsou, je to spíš taková "dizajnová decentka".

Zajímá vás, co za tím vězí? 

Přejeme si, abyste si naše oblečení mohli užívat nejen na tanečním parketu, ale také v práci, na nákupech, na odpolední kávě, nebo na večírku. Děláme tedy úplně vše pro to, abyste se cítili jako v bavlnce, při tanci, i při běžném nošení. Střihy navrhujme tak, aby umožňovaly volný taneční pohyb a přitom dobře vypadaly na ulici, barvy volíme tak, aby se daly dobře kombinovat a aby byly šik i pro běžný den.

Na materiály máme obzvlášť přísný metr. Musí být funkční a příjemné na těle a přitom musí snést celodenní zatížení a s tím spojené časté praní. Jsme zanícení hledači toho nejlepšího, co je k dostání, z přírodních zdrojů i z vyspělého světa moderních funkčních materiálů.  

Vidíme to tak, že nic nesmí bránit tomu, abyste si své oblíbené taneční tričko vzali třeba do kina nebo abyste v tanečních kalhotách zašli do restaurace. To je podstata multifunkčního šatníku, který šetří nejen vaše finance, ale také přispívá ke zlepšení životního prostředí. 

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení